Obchodník po telefonu – práce z domova recenze

Vždycky se mi velmi líbila představa, že bych mohla pracovat z domova. Vždycky jsem totiž přemýšlela, jak najednou skloubit práci, starost o domácnost a ještě věnovat čas rodině, která pro mě byla vždy prioritou. Věděla jsem ale pouze, že bych chtěla pracovat z domova. Neměla jsem však žádnou představu o tom, jaká práce by to měla být. Navíc jsem nikoho, kdo by pracoval z domova, neznala, takže jsem ani neměla, na koho se obrátit. Začala jsem tedy hledat na internetu, kde je nabídek na práci z domova plno. Po přečtení různých práce z domova diskuzí jsem ale zjistila, že naprostá většina toho, jsou podvody. Už jsem si myslela, že se snad slušná nabídka najít nedá, ale jednou jsem narazila na inzerát firmy Ofertis.

Jednalo se o obchodování po telefonu a jednání s jejich zákazníky. Bylo k tomu potřeba mít pouze telefon, počítač a pár hodin času denně. Rozhodla jsem se to zkusit, ačkoli jsem se nejprve oslovování klientů bála. Potupně jsem ale zjistila, že skutečně nemám čeho se bát a práce mi začala jít celkem pěkně. V dnešní době jsem schopná si tímto způsobem vydělat i 30.000 korun. Můj sen o práci z domova se tak stal skutečností a mám dostatek času na všechno, co chci zvládat.

Velmi se mi líbí nejen nemalé finanční ohodnocení, ale také možnost dalšího kariérního růstu, přátelské jednání a školení, díky kterým jsem získala zcela nové dovednosti a zjistila jsem, že dokážu mnohem více, než jsem si myslela. Když jsem přemýšlela o práci z domova, o tak vysokém platu a výhodných podmínkách se mi ani nesnilo. Spokojená je i moje rodina, neboť si díky platu můžeme dopřát věci, které jsme dřív nemohli a navíc na ně mám mnoho času.

Moje práce z domova zkušenosti jsou opravdu velmi příznivé a mohu jen doporučit každému, kdo je spolehlivý, nebojí se komunikovat s lidmi a má velké ambice.

Tato práce mi pomohla s vyjadřováním a již se nebojím komunikovat s lidmi. Pokud chcete i Vy toto překousnout a navíc si k tomu něco přivydělat, tak navštivte jejich webové stránky http://www.ofertis.cz/.