Výroba dekorativních ozdob a předmětů

Když jsem jako maminka na mateřské hledala nějakou práci z domova, díky které bych přišla k nějakým penězům navíc, narazila jsem na spoustu podvodů a časem jsem na hledání něčeho takového zanevřela. Peněz ale bylo málo, do práce jsem zatím chodit nemohla a tak mi nezbývalo, než se pokusit najít něco seriózního. Než jsem na něco odpověděla, vždy jsem si nejprve prohlížela práce z domova recenze, abych se vyhnula dalším podvodům. Vypadalo to, že žádná férová nabídka, které bych se mohla věnovat ve volném čase, když zrovna malá spí, nebo si sama hraje, snad neexistuje.

Úplnou náhodou, při hledání vánočních ozdob na internetu, jsem našla nabídku na výrobu dekorativních ozdob pro firmu Selvintech s.r.o. po předchozích zkušenostech jsem úplně nevěřila tomu, že by to mohla být férová nabídka. Na druhou stranu jsem si ale říkala, že když mají svůj eshop, kde ozdoby prodávají, tak to přeci podvod být nemůže. Proto jsem se obrátila na paní Janu Háteovou, na kterou jsem na stránkách firmy našla kontakt. Ta mi vše ochotně vysvětlila.

Rozhodla jsem se to tedy risknout a objednat si materiál na výrobu ozdob. Když materiál přišel, byl u něj i návod na výrobu z ozdob, tak jsem se pomalu dala do práce. Chtělo to trochu cviku, než jsem se to pořádně naučila, ale po několika kouscích už mi to pěkně šlo. Dokonce mě to začalo i velmi bavit.

Dnes vyrábím ozdoby i přesto, že jsem se po mateřské vrátila do práce. Po večerech, u sezení u televize, má člověk ruce volné, tak proč toho nevyužít a nevydělat si nějaké peníze navíc?

Jsem ráda, že jsem to nakonec nevzdala i po přečtení všech Selvintech diskusí a recenzí a našla si takovou práci, kde je pouze na mě, kolik si vydělám. Do výroby se navíc pomalu zapojuje i celá rodina a za vydělané korunky asi pojedeme na pěknou dovolenou.

Jestli to chcete také zkusit, tak se podívejte na tuto stránku http://www.dekorativni-ozdoby.cz/pracovni-prilezitost, kde jsem Selvintech kontaktovala i já.