Práce z domova recenze – realitní makléř

Když vyšla ze školy, hledala jsem práci, která by odpovídala mým finančním i časovým nárokům. Nechtěla jsem být v práci od rána do večera za mizerné peníze. Ovšem moje představa se příliš neslučovala s běžnými pracovními nabídkami. Ačkoliv jsem měla vzdělání docela slušné, v zaměstnáních, která by stála za to, požadovali praxi, kterou jsem neměla. Jediný způsob, jak praxi získat, bylo jít někam pracovat zadarmo a to se mi opravdu moc nechtělo.

Jednoho dne jsem se ale seznámila s mladým mužem, který mi líčil, jak skvělou má práci, že si je v podstatě sám svým pánem a je jenom na něm, kolik si vydělá. Ihned mě to zaujalo a chtěla jsem vědět víc informací. I když jsem si říkala, že mu asi nemohu věřit každé slovo, domluvili jsme se na schůzce, kde mi sdělí více informací. Byla jsem docela překvapená, když mi řekl, že se jedná o práci realitního makléře. Říkala jsem, že o realitách nic nevím, ani o té práci. Ubezpečil mě, že na tom nezáleží a na školeních se vše naučím. Stačí jen, jestli jsem pracovitá, cílevědomá, ochotná se dále vzdělávat. Práci si prý můžu rozvrhnout podle sebe a dokonce ji i z velké části mohu vykonávat z domova. Velmi mě to lákalo, ale chtěla jsem si být jistá, že je to tak, jak tvrdí. Hledala jsem práce z domova zkušenosti ostatních lidí a nenašla jsem na firmu Remax nic negativního, co by mi bránilo v práci začít.

Nebyla jsem připravená na žádné velké výdělky a čekala spíše pomalý rozjezd. Již v krátké době jsem si ale přišla na moc pěkné provize a po nějaké době jsem si byla jistá, že tato práce je pro mě jak stvořená. Práce z domova diskuze jsou většinou plné podvodů a neférových firem. Já musím říci, že jsem našla přesně takovou práci, která splnila moje požadavky. Myslím, že ji navíc opravdu může provádět každý, kdo umí dobře vystupovat, komunikovat s lidmi a je si ochoten jít za svým cílem.

Na webových stránkách http://www.remax-czech.cz/ se o této nabídce můžete dozvědět více, takže pokud Vás moje zkušenost přesvědčila, tak web navštivte a zkuste to.