Práce z domova zkušenosti – operátor call centra z domova

K této práci mě přivedl kamarád, když jsem mu řekl, že bych rád našel nějakou brigádu na těch pár dní v týdnu, kdy nemáme školu. Ačkoliv jsem od rodičů nějaké peníze měl a řekl bych, že oproti ostatním to nebylo úplně málo, nechtěl jsem být závislý pouze na jejich penězích a navíc jsem chtěl volný čas nějak efektivně využít. Kamarád mi řekl, že už delší dobu dělá operátora call centra, že si může práci naplánovat podle sebe a má za to docela dost peněz. Nejdřív se mi tomu moc nechtělo věřit, ale na druhou stranu jsem si říkal, že on přece nemá proč mi lhát.

Dal mi tehdy kontakt na někoho z firmy Atoda, kdo zajišťuje příjem nových operátorů. Musel jsem nejprve projít vstupním pohovorem, abych dal najevo svoje schopnosti, a po krátkém zaškolení jsem mohl začít práci vykonávat. Musím říct, že jsem hledal i práce z domova recenze, zda na tuto firmu nenajdu něco negativního. Nechtěl jsem riskovat, že provolám majlant a nedostanu vůbec nic. Nic negativního jsem ale nenašel, tak jsem se pustil do prvních telefonátů, které mi nebyly úplně příjemné, ale časem jsem si zvykl a dnes mě telefonování se zákazníky dokonce baví. O to víc, když vím, kolik za to dostávám peněz. Musím říci, že jsem na tom mnohem lépe, než někteří spolužáci, kteří chodí na brigády do marketů a hospod. A to nejen finančně, ale i časově.

Jsem rád, že mi kamarád umožnil získat takovou zkušenost a práci, která je pro mě jako stvořená. Práce z domova diskuze jsou plné firem, které nabízejí podvodné nabídky, proto bych rád napsal i nějakou kladnou reakci na firmu, která je opravdu férová. Ještě, že jsem nepodlehl svému skepticismu a kamaráda poslechl. Nyní uvažuji o tom, že možná po škole ani jinou práci hledat nebudu, protože tahle mě naplňuje a vím, že si v ní mohu vydělat dost peněz.

Pokud chcete tento přivýdělek zkusit i Vy, tak určitě navštivte jejich stránky http://www.atoda.cz/ a pročtěte si více.